Ekibimiz - STS Hukuk
STS Hukuk Bürosu ekibimiz üyeleri Av. Talha Yasir Çağatay, Av. Sinan Şahin ve Av. Samet Karagüzel'in alanlarındaki uzmanlıklarına dair özgeçmişleri.
104
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-104,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ekibimiz

Alanında uzman ekibimize danışın.

HAKKINDA

STS Hukuk Bürosu olarak Ankara ve Türkiye’nin her yerinde müvekkillerimizi duruşma esnasında savunmakta ve hukuki sorunların çözümü aşamasında sözlü ve yazılı hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Alanında deneyimli hukukçulardan ve destek personellerinden oluşan  bir ekiple çalışmaktayız.

Temel prensibimiz; müvekkillerin profilini doğru şekilde analiz ederek, ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmak ve en etkin şekilde karşılık verebilmektir.

Karmaşık konuları basitleştirmek ve pratik sonuçlar üretmek konusunda uzmanlığa sahip olan büromuz, müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı  bir hazırlık süreci ile birlikte adli ve idari yargılamalarda son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda güvenilirlik sağlamıştır.

image16

Av. Sinan ŞAHİN

STS Hukuk Kurucu

Ankara’da doğdu. Aslen Kayserilidir. İlkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamış, 2010 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra avukatlık stajını tamamlayarak Ankara Barosu’na kayıtlı şekilde avukatlık mesleğine giriş yapmıştır. Bu süreçte; öncesinde Serbest olarak avukatlığa başlamış devamında STS Hukuk Bürosu’nda kurucu avukatlar arasında yer almıştır. Gazi Üniversitesi’nde Medeni Usul ve İcra İflas dalında yüksek lisansa da başlayan Sinan Şahin evli ve 1 çocuk babasıdır.

image20

Av. Talha Yasir ÇAĞATAY

STS Hukuk Kurucu

Ankara Gölbaşı’nda doğdu. Aslen Tokatlıdır. 2010 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı. 2015 yılında İçişleri Bakanlığına girerek, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde çeşitli birimler emrinde çalıştı. 15 Temmuz 2016 tarihinde meydana gelen darbe kalkışmasına karşı direnişinden ötürü ödüllendirildi.2017 yılında kendi rızasıyla istifa etti. 2018 yılından itibaren Serbest Avukat olarak çalışmaktadır. Gölbaşımedya isimli bir gazete kurmuştur. Ceza ve İdari davalarla ilgilenmektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

image

Av. Samet KARAGÜZEL

STS Hukuk Kurucu

Denizli’de doğdu. Aslen Muşludur Doğumundan bu yana ailesiyle birlikte birçok farklı şehirde ikamet etmekle birlikte ilkokul eğitimini Denizli ve Şanlıurfa illerinde, lise eğitimini ise Eskişehir ilinde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu. 2016 yılında Ankara Barosunda avukatlığa başlayan Samet KARAGÜZEL halen kurucularından olduğu STS Hukuk Bürosu bünyesinde serbest avukatlık yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmekte, iş hukuku, ceza hukuku ve şirketler hukuku alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Uzman avukatlarımıza soru sormak ve hukuki görüş almak için tıklayın.